O NÁS


Sme moderná rodinná firma, ktorá v roku 2016 oslávila 25 rokov svojho pôsobenia na trhoch Českej republiky, Slovenskej republiky a Maďarska. Počas našej existencie na týchto trhoch sme vnímaní našimi zákazníkmi ako stabilná firma s orientáciou na kvalitu produktov nesúcich našu značku

Predmetom našej činnosti je spracovanie korenia, sušenej zeleniny a ovocia, olejnatých semien, výroba koreniacich a potravinových prípravkov a zmesí, marinád. Na trh dodávame aj tekuté omáčky. Naše produkty sú určené predovšetkým pre profesionálov v segmentoch gastronómie a výroby potravín a vzťah s nimi si vytvárame aj vďaka profesionálom z radov našich zamestnancov.

Ako pre gastronómiu, tak pre výrobu potravín sa snažíme ponúknuť našim zákazníkom čo najširší sortiment produktov (viac ako 1 000 položiek), a to nielen z hľadiska balenia, ale aj z pohľadu kvality a ceny.

Je len málo korenia a druhov sušenej zeleniny alebo ovocia, ktoré možno nakupovať na slovenskom a českom trhu. Ak je to ale možné, rozhodne preferujeme českých a slovenských prvovýrobcov. Inak je cesta korenia z produkčných oblastí do Strednej Európy zložitá a logistické náklady sa v mnohých prípadoch negatívne a nevypočítateľne premietajú do nákladov a cien našich produktov. Pristupujeme preto veľmi starostlivo k výberu našich zahraničných dodávateľov a na ich hodnotenie a schvaľovanie.

 

KAM CHCETE POKRAČOVAŤ?